Новогодишња чаролија у нашој школи

Дуго очекивани празник Нова година обележен је украшавањем учионица. Украшаване су учионице како у разредној тако и у предметној настави. Овај рад ученика је врло практичан и користан јер су украси рађени властитим рукама ученика. Подршку у украшавању ученици су имали пре свега од одељењских старешина. Руководилац Дечјег савеза, наставница енглеског језика Марија Ђорђевић и координатор Ученичког парламента , наставница руског језика Миљана Младеновић заједно са парламентом дали су предлог да се на крају првог полугодишта код ученика предметне наставе одабере најкреативнија, најоригиналнија, најмаштовитија и најиновативнија учионица.
 Чланови жириа за избор учионица били су директор школе, педагог и наставник ликовне културе.Новогодишња атмосфера осећала се од тренутка када су почели договори око украшавања, током израде украса, украшавања па све до последњег тренутка у школи у старој години. Може се закључити да се учионица за Нову годину може украсити на разне начине, а најважнија ствар у овоме је коришћење маште и доброг расположења.