Дан школе

Дан школе обележен је 20. октобра прво спортским активностима, затим приредбом и на крају свечаним коктелом у трпезарији школе. Спортске активности организоване су у фудбалу за ученике наше школе, где су формиране мешовите екипе. Владала је весела, спортска атмосфера, током игре промовисана је фер плеј игра. Ученици млађих разреда, ученици предшколске установе, као и запослени у школи и гости бодрили су екипе. Приредба је почела Химном „Боже правде“, након тога је уследио драмски наступ ученика старијих разреда где је приказан део из приповетке „Зона Замфирова“ , фолклор и на крају промоција најуспешнијих ученика и запослених у прошлој школској години доделом захвалница.Свечани коктел након приредбе за госте и запослене организован је у трпезарији школе.